| yonyonutz a întrebat:

Sall imi apare o fereastra cu [Metin2XTM.exe -Aplication Error]ub el scrie [The application failed ti initialize properly (0x0000135). Click on ok to terminate the application. care am poate ajuta ii dau Funda + vot va rog ajutati-ma cat mai repede crying((( da-mi add la id de mess yon. yonutz@yahoo.com

6 răspunsuri:
| xXLd a răspuns:

Pai vezi. Poate nu ai driver video instalat, nu ai netFramework compatibil cu metinul... incearca cele 2 variante!

| xXLd a răspuns:

Ai incercat variantele mele?

| yonyonutz explică:

Auzi daca poti sa imi dai si mie un site de unde pot sa downlaodez? plz

| yonyonutz explică:

Te rog frumos nu pot sa ma mai joc metin plz crying((( iti dau funa plzz

| yonyonutz explică (pentru xXLd):

Mai deci nu stiu ce are cand vreau sa instalez net Framework imi arata ca se incarca si duap o secunda dispara dc?crying( plz ajuta-ma

| yonyonutz explică (pentru xXLd):

Auzi nu imi merge niciuna din varinte ce o avea pori sa ma ajuti?