| Massiv3 a întrebat:

Sall ma puteti ajuta cu ceva. As vrea sa-mi spuneti dc imi da la Sa-mp the server dind`t respond. Retrying... Va roog ajutati-ma ca vreau sa joc

Răspuns Câştigător
| OctaLoL a răspuns:

Pot fi mai multe probleme:
1. Daca esti pe o versiune, iar server-ul pe alta, nu merge.
2. Daca ai hack pe o versiune RC sau alta decat server-ul, iar nu merge.
3.Incearca sa vezi daca esti conectat la internet.
4. Daca server-ul nu este hostat, nu merge.

2 răspunsuri:
| Massiv3 explică (pentru OctaLoL):

Eu nu am hac si sunt conectat la internet dar nu stiu care dintre 1 si 4 e problema

| Massiv3 explică (pentru OctaLoL):

Eu nu am hack si sunt conectat la internet dar nu stiu care dintre 1 si 4 e problema