| 3lnyn02 a întrebat:

Sall.mi-am facut cariera la fifa 2013 cu man city si am primit oferta de la nationala bulgariei, daca accept oferta lor devin manager la ambele echipe? si mai am o intrebare cu presingul tin apasat p s+e jucatorii stau aproape de adversar dar nu intra in ei cum trebuie sa fac setarile ca sa intre la ei, am facut setarile ca in tutorialu asta http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=25864

2 răspunsuri:
| CryMy1 a răspuns:

Da, vei deveni manager la ambele echipe.
Ai putea tine apasat "s" si dupa apesi "a" sau "d".
Adauga-ma pe skype: CryMy01

| 3lnyn02 explică (pentru CryMy1):

Nu pot sa bag skype in pc ca am un server de metin in lucru si skypul imi blocheaza serverul.da uh add la id meu de mess i_hanu