| unromantraditional a întrebat:

Sall,pc-ul meu indeplineste cerintele de sitem la perfect world,jade dynasty,dar amandoua imi merg cu lag, adica sacadat...am asa:1.5gb ram, placa video geforce 5500 256mb, 5.3ghz...cine ma poate ajuta, sau macar sa-mi dati alte mmorpg-uri pe care le pot juca plsss

3 răspunsuri:
| Petre1asdasda a răspuns:

Mmorpg de ce nu joci jocuri normale sau cumpara alien vs predator 3 costa doar 30lei si poti juca multipleyar apropo ai aceeasi placa ca mine

| unromantraditional explică (pentru Petre1asdasda):

Nu-mi plac jocurile normale, mi se par fara rost daca nu joci cu prieteniiwinking

| Petre1asdasda a răspuns:

Dar nu metin ca e cel mai prost joc