| danny048 a întrebat:

Sall..stie cineva jocuri asemanatoare jocului Call of Juarez? dau funda celor mai multe exemple..ms.

3 răspunsuri:
| ASimpleUser a răspuns:

Joaca-te toata seria call of duty...dar aca vrei sa joci si alte jocuri foarte faine eu ti-as recomanda :
-jocuri de actiune:*toata seria assassin's creed
*darksiders 1 si 2
*mass effect 3
*alan wake
*prototype 1 si 2
*sleeping dogs
*max payne 3
*syndicate
*call of duty modern warfare 3

-jocuri cu masini:
*need for speed hot pursuit 2
*need for speed the run
*dirt showdown
*dirt 3

eu am jucat toate jocurile astea si crede-ma ca sunt foarte tari

| danny048 explică (pentru ASimpleUser):

Am jucat toate Call of Duty si assassin"s creed si prototype si call of duty modern warfare 3 si tate jocurile cu masini pe care mi lea.ai zis tu...m.a fascinat jocul asta call of jaures!

| ASimpleUser a răspuns (pentru danny048):

Pai ai mai putea juca si seria battlefield