| DopeNope a întrebat:

am descarcat outlast cracuit de pe un site si mi-e frica sa-l joc. puteti sa-mi dati niste sugestii prin care sa nu-mi mai fie frica

Răspuns Câştigător
| XxxBestKillerxxX a răspuns:

Cateva sugestii pai joaca fara sonor cam singurul lucru pe care il poti face ori cum outlast este un joc destul de inspaimantator. Bafta in al juca.
P.S.-Nu il juca noapte pe intuneric.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Outlast e cel mai prost joc. Dar nu-ti fie frica pentru ca ce se intampla acolo nu se intampla in viata reala.

| umbrazie123 a răspuns:

Ba frate pur si simplu gandeste-te ca e doar un joc...

| FFG454 a răspuns:

Hahahahahaha laughing))) Eu am 13 ani, am terminat Outlast, mai am putin sa termin Outlast Whistleblower, si nu mi-e frica ca tine, plus ca il joc pe intuneric cu sonorul tare.

| Mihai121Sefu a răspuns (pentru XxxBestKillerxxX):

Fac asta si tot mi-e fric, mai ales cand il vd pe Grasu la...