| RobizZ a întrebat:

Am o problema la Gta san andreas.Mereu cand ma joc,fac cateva misiuni si ajung la prima misiune de la Cesar, stiti misiunea aceea referitoare la cursa de masini.Cand ajung in zona de rodeo,se blocheaza si imi apare ecranul negru,iar dupa aceea nu imi mai da voie sa intru in joc, iar misiunile nu pot sa le salvez.Multumesc anticipat!

Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterge acel gta san andreas user files dim my documents apoi reinstaleaza jocul

2 răspunsuri:
| eueueueueue a răspuns:

Incearca sa dai uninstall si dupa aia sa il instalezi din nou. Funda?

| RobizZ explică (pentru eueueueueue):

Tot nu merge