| Mihaila_Razvan_1991 a întrebat:

am o problema serioasa, joc grepolis de vreo 7 luni si am facut un sat puternic dar m-am certat cu unu care ii pune pe toti astea puternici sa-mi dea atac si dupa aia cand raman fara unit imi da el atac mai demult m-a bagat in starea de furie dar nu ma mai cucerit acum intru iarasi in starea asta in 11 ore daca se poate cineva care joaca grepolis pe lumea Pi sa-mi dea sprijin ma cheama NeMeAzuro cine imi da sprijin funda si ii dau resurse

Răspuns Câştigător
| Aww_Nanay_1999 a răspuns:

Chestiile astea nu se scriu aici; orkm pacat ~ eu joc pe Rho. Daca vrei te invit pe Rho ca acolo is si eu puternic si alianta mea e pe locul 1 pe mare, si e chiar foarte foarte buna, nu e egoista si intodeauna o sa existe macar unuul care sa iti dea sprijin. anunta-ma daca vrei invitatie acolo ca sa te puna langa mine. mai bine lasate de orice alta lume daca nu te ajuta alianta ca altele mai puternice ii vr ajuta pe dusmanii tai si orkm vei pieri... eu joc de 5 ani si am inceput de 4 ori de la inceput, dar nu ca a fost 15.000 puncte, a fost 800.000, 1.000.000, dar acum am 20.000 pct. si am o alianta chiar foarte buna. cum spuneam, ma anunti daca vrei sa te apuci de rho. Bafta oricum. Poate are tata cont pe Pi [ si el joaca ]. scrie aici daca e si poate vb pe mess.

2 răspunsuri:
| Mihaila_Razvan_1991 explică:

. ma cucerit cred ca ma apuc de Rho. ma inviti Aww_Nanay_1999?