| Aleex_Alex_1997 a întrebat:

am si eu o intrebare. eu joc minecraft si imi apare error.net framework initialization error unable find a version runtime to run. care m-ar putea ajuta sa rezolv aceasta problema?

5 răspunsuri:
| sergiudaniel1999 a răspuns:

Daca ai launcheru ai in stanga jos unde scrie edit profile dai click si iti apar toate versiunile din calculatorul tau (inclusiv hackuri si alte chestii) si selectezi versiunea! ex:1.7.5

| Aleex_Alex_1997 explică (pentru sergiudaniel1999):

E minecraft sp

| Strugaru_Emanuel_1995 a răspuns:

Trebuie să-ți instalezi.Net Framework!
O versiune mai nouă.

| Aleex_Alex_1997 explică (pentru Strugaru_Emanuel_1995):

Pai l-am instalat pe net framework 4 daca ai putea sa ma ajuti cu un link de la o versiune mai noua