| Laurgeorge1432 a întrebat:

Am si eu o problema cu un joc este vorba de metin 2 dinamik...am windows 7 si cand intru sa m conectez scrie doar ca se conecteaza si ramane asa nu face nimic altceva si imi place foarte mult jocul si am multi prieteni pe el dau si funda si vot celui care ma ajuta plss!

Răspuns Câştigător
| Iliutz a răspuns:

Are ceva serverul asteapta 2-3 zile pana se repara/

3 răspunsuri:
| Laurgeorge1432 explică (pentru Iliutz):

E asa de o saptamana...

| Iliutz a răspuns (pentru Laurgeorge1432):

Fa-ti o conexiune brand ppoe la mine a mers happy, cand aveam problema cu csu nu mi se conecta, conectam netul pe brand ppoe tongue

| Laurgeorge1432 explică (pentru Iliutz):

Laurentiu_2000@yahoo.com e id meu da add sa vb pe mess plss