| Synax a întrebat:

Cand fac un server prin hamachi si dau ip-ul unui prieten, prietenului ala ii da Can't reach server.
Va rog ziceti-mi.

3 răspunsuri:
| onofreie a răspuns:

Pai este in conving-ul de la serve ceva gen : online-mode:true, in loc de true dai False sau daca nu merge asta, cand setezi Hamachi il pui pe public

| HelpMeNow a răspuns:

Mai intai trebuie sa il bagi si pe el pe Hamachi, in Room-ul tau, el isi baga un nume parca, si te cauta sau dai tu add la numele ala big grin

| Synax explică (pentru onofreie):

Unde trebuie sa dau la hamachi sa il setez pe online mode false?