| NaTy98 a întrebat:

Care imi zice si mie plss cum sa fac un hotspot wifi de pe pc pe telefon. Am windows 7 si net cu RDS. plss help big grinbig grin

3 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Tu ce vrei de fapt? sa accesezi netu de la rds prin wifi-ul telefonului?

| NaTy98 explică (pentru Baton):

Da. Si daca se poate fara sa cumpar router wireless si chesti. Laptopu are placa wireless dar am o problema. Fac conexiunea wifi si cand dau pe tel sa ma conectez se blocheaza la OBTINERE ADRESA IP si de acolo nu se mai misca. Ma poti ajuta plsss.

| Baton a răspuns (pentru NaTy98):

Laptopul are wireles pentru a accesa el reteaua wirelees nu pentru a face una.