| AdiFCSB a întrebat:

Sall tpu...Caut server de cs care dau admine.Sa fie cat de cat playeri pe el.Tin redirecte minim 5-6 ore pe zi.Fac cerere.Tot ce trebuie.Mai am si eu vreo 5 prieteni care jucam in fiecare zi cs ai aduc pe server.id meu cr7.madutzu98.Detali despre mine varsta, experienta etc pe mess.

Răspuns Câştigător
| Mrwazz a răspuns:

Uite aici niste sv misto de cs (admini foarte buni, playeri multi, se dau admine daca faci ore) :
mr.freakz.ro ---> Sv Respawn (full majoritatea timpului)
mr2.freakz.ro --> Sv Classic
mr3.freakz.ro --> Sv GunGame (full majoritatea timpului)
mr4.freakz.ro --> DeathRun mod (full aproape mereu)
mr5.freakz.ro --> HeadShot Only
mr6.freakz.ro --> PaintBall mod
Sper sa iti placa, FUNDITA?:d

18 răspunsuri:
| Mrwazz a răspuns:

Uite aici niste sv misto (playeri multi, admini foarte buni, se dau admine daca faci ore) :
mr.freakz.ro (Respawn)
mr2.freakz.ro (Clasic)
mr3.freakz.ro (GunGame)
mr4.freakz.ro (DeathRun Mod + KniFe + Auto Bhop)
mr5.freakz.ro (HeadShot Only)
mr6.freakz.ro (PaintBall Mod + Auto Bhop)
Daca intri pe unu din servere si vrei sa intri pe altu, scrii in chat /server si iti apar toate.
Sper sa iti placa, distractie placuta.
Fundita?big grin

| Mrwazz a răspuns:

Mr.freakz.ro ( Respawn), mr2.freakz.ro (Clasic), mr3.freakz.ro (GunGame), mr4.freakz.ro (DeathRun), mr5.freakz.ro (HeadShot Only), mr6.freakz.ro (Paintball)
Te astept pe sv, distractie placuta
P.S : pentru admin trebuie sa faci ore si trebuie sa ai activitate (pentru a vedea orele trebuie sa intri pe gametraker)

| Bosinceanu_Silviu_1993 a răspuns:

SpeCii.PsS-LiVe.Ro:28015! daca ai acei 5 prieteni pe sv iti dau General din prima.
Ti'am dat si add. Daca nu ne auzim pe sv!

| AdiFCSB explică (pentru Bosinceanu_Silviu_1993):

Acum mi-am schimbat id-u. add just.ady98

| snok1435 a răspuns:

Admin Gratis faci o cerere pe www.federalcs.net si ai admin
Servere
ONE.Federalcs.NeT
Deva.Federalcs.NeT

PvPcS.Zapto.Org

| snok1435 a răspuns:

CoNNecT Furien.FederalCS.NeT

| Madalyn91 a răspuns:

Caut admini! de noapte si de zii! grade mari..co-owner si owner!
Serverul este full non stop 32/32 noapte zii! ma contactati la id mes > maddalyn_m26
nume server. Star.CsBlackdevil.Com

| Liviutzuuuu a răspuns:

Furien.LgZ.Ro V.I.P GRATIS!

| Alecs24 a răspuns:

Connect Urziceni.LaLeagane.Ro un sv nou nout de cs CAUTAM ADMINII! ADMINE FREEE aduceti playeri pe sv si veti primii admin! Y! M Conetact: llgurziceni

| Bischitz a răspuns:

Bischitz.Zapto.Org se dau Admine Gratis

| Droogatu a răspuns:

ConnecT Zm.VipGaminG.Ro Cauta Admini! Se Da Gradele : Administrator/Moderator! Doar Daca Aduci 5 - 6 Playeri Pe Server! Si Daca Doresti God Donezi! Pentru Mai Multe Detali. Add Y[!]M : antoniomaf Nu Rata! Sunt Cu Nick Zorro Eu Sunt Admin Eu Am Adus Peste 10 Playeri. Sau Chiar Mai Multi. Vreo 19 - 20 De Playeri! Nu Rata...

| Droogatu a răspuns (pentru AdiFCSB):

Doresti Admin? Add Y[!]M : antoniomafwinking Da-mi Cerere Sa Vorbim.

| Bocioc a răspuns:

Gl.Steptm.Com este servarul meu se dau si admine pentru mai multe detalii intra pe servar.Ip servar 46.102.116.128:27015 E servar nou facut in data de 28.01. 2014

| Robert_Robert_1995 a răspuns (pentru Bocioc):

Ai YM? ca am intrat pe server si vreau admin! si as vrea sa vb ceva cu tine happysmug

| Alberto_Vlasceanu_1991 a răspuns:

Cel mai tare server cu admine moca 89.46.80.234:27015

| PaviEstefan_Beton_Amprentat_1997 a răspuns:

Connect 86.104.14.94:27015 ( CraZy.UltraCs.Ro ) ///
Cel Mai Tare server ever din lume!
Mod classic
Admine Free!
Add aioanei.alexandruSV!

| DARKSHOT a răspuns:

Connect MD.REALCS.RO / IP: 89.40.233.213 / MOD Classic*