| Peiciu a întrebat:

Sall TPU,Ce jocuri shouter-e imi recomandati gen CallOfDuty Mw3, free.Funda celui mai smecher joc happy

5 răspunsuri:
| DuDDy24 a răspuns:

COD Black ops 2, battlefield 3 si 4, sniper elite 3

| ShulleR a răspuns:

Sniper elite 3; Battlefield 3; Tribes Ascend; WarFace; Far Cry 3; Operation flashpoint dragon rising; Killzone 2.
Sunt destul de smechre.

| AlexShadow26 a răspuns:

Cauta A.V.A e genial pentru un joc free to play ofera multe grafica buna gameplay bun sper sa iti placa bafta big grin

| Peiciu explică (pentru DuDDy24):

Imi intra COD Black Ops 2, daca am 4GB ram, 2Gb placa video, Procesor 2.40 GHz?

| DuDDy24 a răspuns (pentru Peiciu):

Ram e suficient, dar spune-mi exact cum se numeste procesorul si placa video... Frecventa procesorului si capacitatea placii video nu sunt direct relevante la performanta lor!