| ady123 a întrebat:

Ce se aude despre half-life 2 episode 3(sau half-life 3) Se va lansa vreodata? Source lucreaza la el?
Funda!

4 răspunsuri:
| o0Mihai0o a răspuns:

Din cate am auzit, va fi half-life 2, dar de half-life 3...nimic... A siii cs 1.6 lucreaza la el. happy Funda?

| ady123 explică (pentru o0Mihai0o):

...straight face...

| o0Mihai0o a răspuns (pentru ady123):

Funda?laughing

| GuruSpecialistulTeRezolva a răspuns (pentru o0Mihai0o):

Ady123 a raspuns asa fiindca s-a mirat de prostia unora [a ta]
vreau sa stii ca eu te inteleg cat de gru este sa ai fata aia sad
Deci ce voiam eu sa iti spun:
Tu si Fata ta sunteti dovada clara ca unii oameni chiar se trag din maimute, sau porci in cazul tau, si spune-i mamei tale ca ii inteleg tristetea fiindca a nascut un asa obosit bleg.
Cred ca la nastere te-a scapat maicata in cap in closet si de aceea esti un asa urat fara viitor[nici la circ]

PS: GuruSpecialistul te rezolva