| FrameR a întrebat:

Cine stie cum sa fac bani mai usor pe Uberstrike? Pot sa ma cresc singur! Voi ziceti-mi doar ce mod e mai bun pentru bani si cu ce e arma e mai bine sa omor! Daca stiti si un hack nedetectabil pentru bani care sa mearga plzz link! Dau fundita! PLZZ

4 răspunsuri:
| Sihleanu_Denis_1998 a răspuns:

Dupa mine ar trebui sa folosesti deliveratorul este un sniper bun si faci killurile repede si usor, bani nu se fac usor, dar cu deliverator sau cu un sniper mult mai bun decat el faci bani si killuri repede! SUCCES

| Raul_Pedro_1990 a răspuns:

Te rog sa ma ajuti ca sa fac si eu o luneta sau o haina

| Alexandru_Buse_1990 a răspuns:

Eu am MSR o fii bun?

| Mihai_Leonard_1999 a răspuns (pentru Alexandru_Buse_1990):

Am si eu MSR da nu e asa de bun si sunt de level 45 daca ai level peste 20 poti sa iti iei Vanqusher sau Fusion Lance sau
Particle Lance.Eu am Annihilator [Limited] si e foarte bun face killuri repede si ajung pe primele locuri