| Peiciu a întrebat:

Sall Tpu.Cum bag servar wow.freakz.ro? in wow adica sa joc pe servar romanesc wow.freakz.ro ajutati-ma. explicati-mi. funda

3 răspunsuri:
| DEOVERPASS a răspuns:

Sall adica cum sa intri sau sa il bagi la favorite
Sa intri dai pe ` ce am zis eu `
dupa scrii connect serveru dorit ex : connect wow.freakz.ro
se conecteaza si gata
si pentru a adauga la favorite dai la add servers > favorites si vezi pe acolo
bafta!
fundita?

| Peiciu explică (pentru DEOVERPASS):

Man, am world of warcraft mist of pandaria, si cum bag servar wow.freakz.ro? adic avreau sa.l bag sa joc pe el cum fac? expilacami si dau funda

| DEOVERPASS a răspuns (pentru Peiciu):

Aaa world eu credeam cs asta chiar nu stiu cauta si tu pe google ca de aia gogle e prietenu omului!