| buji10 a întrebat:

De curand am luat cfg no recoil cum fac sa pun sa trag cu arma de pe mouse nu imi merge sa trag decat de pe enter

Răspuns Câştigător
| FreShboY15 a răspuns:

Pai du-te pe site asta:

http://mangacs.3xforum.ro/, intri cu cont meu. User: start
Pass: start!
Apoi dai jos la Counter-Strike Cheats(topic), dupa ce ai intrat unde sunt multe topicuri dai pe asta: LEIS -Setat de AGN new the best xD!
Il pui pe desktop, dai CS in bara, apesi pe Leis.exe, dai click la bara pe CS, si te duci la options si Keyboard, si apesi butonul "Use defaults", intri in cs si apesi INSERT, si setezi acolo ce vrei tu sa contina silent aim, daca vrei sa traga pe cap, setezi:

set aim_Active 1
set aim_NoSpread 1
set aim_NoRecoil 1
set aim_Silent 1
si astea 2 pentru cap,
set aim_Aimspot 11
set aim_Prediction 11!
Daca vrei sa nu mai iei flash sau smoke te duci la ultimu rand din INSERT, cand esti in CS si setezi de acolo:

set rem_RemoveSmoke 1
set rem_RemoveFlash 1!

FUNDA?

2 răspunsuri:
| FreShboY15 a răspuns (pentru FreShboY15):

Daca ai cfg no recoil si nu merge din mouse sa tragi, deschizi CS, scrii in consola
exec nume.cfg (cfg tau norecoil), inchizi consola dupa ce s-a deschis cfg,
te duci la Options->Keyboard si apesi pe butonul Use defaults! Apply si OK si gata! FUNDA?

| xFlorin a răspuns (pentru FreShboY15):

Salut dupa ce intru in leis intru in cs si cand aproape s-a incarcat se blocheaza.