| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune niste jocuri care merg pe urmatoarele:
Placa video: Ati radeon 9200se 128 mb.Ram: 1gb. Procesor: 2400+ Pls dau funda

2 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Un lucru iti zic nu prea merge orice fel de joc nici daca instalezi driverul ca tot greu merge.
Eu zic sa iti schimbi placa de baza macar daca aveai 512mb, 1gb RAM.
Acum lasa merge jocurile mici.
Hercule, Tarzan, GTA 1 sau 2, fifa 2005, 2007 maxim, Cs 1.6 Warzone.
Cam atata merge ma puterea sa daca instalezi driverul Nvidia (sau daca il ai instalat merge).
Ca jocurile astea sunt 3d si doar cam atat merge.
Sau mini jocurile de pe net.(Jocuri de pe net sau in retea).
In rest nu mai suporta.

| mariusandrei1000 a răspuns (pentru Mihail2020):

Am rami de 1gb si placa de 128 si procesor de 2600+ astea le-am ucat toate eu am placa ati nu nVIDIA straight face