| Arapalea_alexandru_1996 a întrebat:

mi-am cumparat pe steam Castle Crashers si cand l-am instalat mi-a apaut o eroare de la antivirus si zicea ca problema este de a joc CE SA FAC PENTRU CASA IMI MEARGA JOCUL. Am auzit ca are cirinte mari (oare de ce?) si ce ar trebui casa imi imbunatatesc PC casa imi mearga

2 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Iti recomand sa dezactivezi antivirusul. Sau, mai bine, intrebi (in limba eng desigur) pe forumurile de pe Steam, unde ai mai multe sanse sa gasesti ajutor.

| Arapalea_alexandru_1996 explică (pentru Andrei7520152):

K mersi o sa incerc