| andy2000 a întrebat:

Tata nu ma lasa sa joc Metin2Tim! Ce sa fac ca sa-l conving ca e frumos jocu?! Cand ma vede la PC pe joc incepe sa tipe la mine:"Iar nu-mai la jocu asta?! Mai fa si tu o culegere citeste, ceva!"Ajutati-ma! dau

4 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Lasa-te de joc. happy. Pune-te si citeste din culegeri sau carti cand e el pe acolo, si stingi monitorul cand intra happy.

| andy2000 explică (pentru rutanklan):

Tata!? Nu el naiv! Se prinde frate cand vede Monitorul oprit si boxa si netu, se aude unitatea! Si trebuie sa inchid si unitatea!

| rutanklan a răspuns (pentru andy2000):

Ia-ti o unitate silent happy.

| Deknar a răspuns:

Caca-te pe el de joc, metin e o pierdere uriasa de timp.