| Nikolas_5482 a întrebat:

Unde sa cresc in metin2ro repede,.,. cat de repede se poate,.,.,.,. am 32 corp 1m aura,.,.,.,.,., helpppp.,.,.,., sunt pe sagitta,.,.,., pana la 34.,.,. FUNDAAAA

Răspuns Câştigător
| Dark13 a răspuns:

Man cresti map2 la salbatici, sau arhani acolo cresti si faci si riburi daca ai norochappy si iti poate pica unu cu pgm mare sau ceva bonusuri bune si faci si bani bafta in vale in afara de arhani nu cresti bine numa la bo aia negri adica nu cred ca rezisti si aia de langa templu bafta

3 răspunsuri:
| Nikolas_5482 explică:

PS.Cine vrea sa ma cresca,.,.,.dau 5 sigilii de tigru.,. fastttt

| Eric1609 a răspuns:

In valea Seryound la orci sau daca nu poti in map 2 la aia de 29, 30, 31,32,34,35 sau cat era

| Nikolas_5482 explică (pentru Dark13):

Tiam dat funda,,.,.,., totusi eu am crescut in desert.,.,.,., si am crescut destul de bine.,.,. mersi oricum,.,.,