| adytzzza a întrebat:

Salll,,,,cine joaca metin2ro,pe serverul (VIRGO)? si ce lvl aveti pentru ca vreau sa gasesc pe cineva sa ma creasca am lvl 41,,,, platesc pe lvlbig grin.Multumesc Frumos

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| adytzzza explică (pentru J0KeRuL):

laughing)))

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru adytzzza):

Asa este.
Sau cel putin joaca-te The elder scrolls V :Skyrim happy

| adytzzza explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Pai eu oricum nu bag nici un ban in metin

Răspuns utilizator avertizat
| adytzzza explică (pentru J0KeRuL):

Pai dar eu nu sunt ca cai lalti de pe metin intru cand am timpt 5-10 min si gatabig grin

Răspuns utilizator avertizat
| adytzzza explică (pentru J0KeRuL):

Pai am 55 de kk 2 fms +9 si nu prea am chef sa cresc,,, si itru doar sa fac lvl la cal ca vreau sa fac lvl 20 la cal si lvl 50 la player si sa fac armatu