| andreiiso a întrebat:

Sallut,am achizitionat de curand jocul Assasins Creed Revelations, bun problema este ca il instalez si cand dau drumu la el zice sa-l activez cu ajutorul uplay game launcher.Cand vreau sa intru pe site sa-l dowlandez nu ma lasa sa intru deoarece zice ca sa dau reconect pe pagiana adica gen ca nu merge pagina.Va rog spuneti-mi daca este de la joc sau de la ei si cum se poate rezolva! Dau funda! Neaparat

Răspuns Câştigător
| Aimerul a răspuns:

E simplu, downloadezi uPlay (Ia-ti alt browser : Chrome sau Firefox), te loghezi si dupa activezi acel cod in uPlay. Funda?

1 răspuns:
| andreiiso explică (pentru Aimerul):

Oricum am rezolvat dar funda pentru ca esti singurul de aici deci laughing