| danut222 a întrebat:

Sallut am nevoie de ajutor cineva care joaca Pocket legends.
Am Descarcat Google Chrome Si cand intru pe site. la pockets legends imi zice Această aplicaţie nu este acceptată pe acest computer. Instalarea a fost dezactivată. Cine stie
Dauuu Funda! cine imi zice si ma pot juca

3 răspunsuri:
| cosy12 a răspuns:

Dezistaleaza google chrome si intra cu mozila sau internet explorer.Mie imi merge cu mozilabig grin

| danut222 explică:

Trebuie sa iau ultima versiune de mozila?

| danut222 explică (pentru cosy12):

Zimi id tau sa-ti dau add sau dai u add danut_pitic ca tot nu reusesc