| AxaDany a întrebat:

Sallut Am si eu o rugaminte care vreti sa ma ajutati si pe mine cu ceva bani si iteme pe Metin2ro Server Volans va jur ca ma tin de Metin Numa ajutor un pic sa am Va rog din inima Cei care au suflet Bun si doresc sa Spuna aici MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| SoXiL a răspuns:

In primul rand iti raspund la cerere cu o intrebare:TU dai bani la cersetori care CERSESC PENTRU MANCAE, NU PENTRU JOCURI? Daca raspuzi cu da, raspunsul meu este "nu te cred". Daca atata vrei munceste pentru bani.Dar ce sa faci cand ai doar 10 ani nu? Mai mult nu poti sa ai de vreme ce cersesti pe TPU...

| AxaDany explică (pentru SoXiL):

Daca nu ma poti ajuta la ce ai m-ai raspus ma rog?