| Stefan123321 a întrebat:

Sallut tpu.Joc metin2 vip style si vreau sa donez pentru un mod de atac.mi-ati putea spune voi 1 mod cu care sa dau mai mult dmg? am deja hh si pc 200%.

Răspuns Câştigător
| AlExFr3Sh a răspuns:

Frate ai nevoie de pc (paguba medie) sa dai mult pe hit, daca esti nija ai nev de multa patrundere, la sura kritika si la restul iti dai u seama, iar asa normal hh ai nevoie nu cont ca mai ai

3 răspunsuri:
| Fu3Kyx a răspuns:

Pe ce lume esti ca a am si eu un prieten care joca/jucat... totusi avea iteme bine tongue

| Stefan123321 explică:

Este doar 1 lume prima

| Stefan123321 explică (pentru Fu3Kyx):

Dar este doar 1 lume pe vip style mt2 prima eu joc pe prima lume