| Bogdan_Brujban_1993 a întrebat:

Salu! azi am bagat 55 lei in steam in speranta ca imi pot cumpara CS:GO can am intrat pe pc mi-am dat seama ca ei mi-au bagat valtua in ruble
cum vac sa schimb banii dir ruble in euro?

5 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

Ai facut o prostie, nu mai poti, atunci cand ai bagat banii mai jos era o rubrica cu valuta, cu care sa schimbi in ce vrei lei euro etc.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Incearca sa faci o plangere la steam, altecva n-ai ce face

| MunteanuIoan a răspuns:

CS:GO = cam 13 euro. Chiar daca i-ai conertii nu ai putea sa-l cumperi.

| VladyXR a răspuns (pentru MunteanuIoan):

13 Euro sa mori tu de e, daca pe steam e 10 dolari, cum dracu sa fie 13 euro? costa 7, 99 euro!

| MunteanuIoan a răspuns (pentru VladyXR):

Greseala mea, e 10, 99 Euro. http://scr.hu/25o6/a9f7h