| HardCore7750 a întrebat:

Salut, aceste componente PC sunt bune, de calitate, compatibile si performante pentru GAMING? http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/639704/
Voi daca l-ai avea ce nota ia-ti da? de la 1-10
Si ma refer la gaming adevarat nu mario si altele ex: Nfs the run, BF3, gta 4/5
si la ce performanta duce jocurile LOW-MEDIU-HIGH-ULTRA pe o rezolutie de 1024X768 pixeli?
Cel ce da mai multe pareri si raspunde la toate intrebarile are FUNDA 100%

2 răspunsuri:
| GEOgeorge456 a răspuns:

Ar merge cam pe low-mediu zic eu daca ar fi nota as zice 8, 5

| HardCore7750 explică (pentru GEOgeorge456):

Pai cu placa aia video merge orice joc, eu ceream mai multe pareri despre PC, unu mai zis ca le duce de la mediu la mare altele la ultra mai ales ca am monitor doar de 1024X768 pixeli