| Kampion a întrebat:

Acum cateva minute mi-am bagat android pe un live cd, l-am rulat, a mers bine, pana a intrat in playstore, voiam sa scriu subway surfers, apoi mi-a aparut un blackscreen, doar blackscreen, fara nicio eroare, am fost nevoit sa inchid de la buton laptopul si sa scot cd cand incepea sigla ASUS. Care o fii problema? Mentionez ca e android 4.2

3 răspunsuri:
| Grameni_Daniel_1974 a răspuns:

Nu merge bine android pe laptop-u tau
Puneti:Win7 WinXP Win8 Win10 care vrei

| Kampion explică (pentru Grameni_Daniel_1974):

Eh na, merge pe un eee pc si pe netbook nu merge, e de la cd

| Grameni_Daniel_1974 a răspuns (pentru Kampion):

E din cauza la cd