| adusTaR a întrebat:

SAlut all. azi mi-am luat un pc cu 4 G ram, procesor 6 GHz, placa video 2 G. Va rog sa imi spuneti si mie niste jocuri calumea rau pentru aceste cerinte. Apropo in afara de Prince Of Persia 1, 2 3 si Call of DUty MW 2, 3 Black oups 1, 2! MZ!

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Oho asta da sistem.

Poi baga-te pe tot ce a iesit anul asta.
( http://www.allpcgame.net/search/label/2012%20games )

Daca nu incearca jocuri precum:

-Prototype 2
-Battlefield 3
-Max Payne 3
-GTA IV
-Fifa/PES 2013
-Euro Truck Simualtor 2
-F.E.A.R 3
-Far Cry 3
-The Elder Scrolls 5 Skyrim
-Homefront
-Driver San Francisco
-Shogun 2
-Test Drive Unlimited 2
-etc.

Sunt multe si iti merge orice!

Acum depinde si ce iti place tie. Uite spre exemplu eu cand doresc un joc anume caut un top din categoria respectiva.Adica dau un search pe youtube " top 10 racing games" (de exemplu) si ma uit la acele jocuri. Poti face la fel.

Numai bine!

3 răspunsuri:
| Ciprian007 a răspuns:

Stiu eu cateva: Max Payne 3, Dirt 3, Gta 4, NFS most Wanted 2012, Diablo 3, Saint Row 3, Battlefield 3, Boarderlands 2, Prototype 2, flatout 3, F1 2012, Bioshok Infinity si multe altele. Sper ca te-am ajutat!happy Funda?big grin

| Zangetsu a răspuns:

Ce placa video ai mai exact? daca ai ceva gen hd 5450 de 2gb, nu vei putea juca jocurile mentionate.

| adusTaR explică (pentru Magnifico):

Mzwinking