| Shooter a întrebat:

Am descarcat 3D racing training instructor 2.0 si dupa ce l-am instalat si am pornit jocul mi-a aparut ceva in care trebuia sa scriu ceva si 2 variante...e in alta limba si nu inteleg nimic.
Funda pentru cine stie!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte simplu scrii pe google : Google Tranlate si acolo setezi din limba care ii si in a doua in ce limba vrei sa traduca! Si iti traduce daca nu contacteaza-ma la Dan_TotiPentruUnu sa vorbimwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i bine ai reusit?

| RobertMoon a răspuns:

Stiu jocul, e un simulator, in germana daca nu ma insel nu poti schimba limba din meniu, poate din instalare.

| Shooter explică (pentru anonim_4396):

Pai daca nu stiu ce limba e cum sa traduclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Shooter):

Este germana Shooter.