| BalanXd_MarianXd_1997 a întrebat:

Salut am fifa 13 si am un joistik si o tastatura si cand vine varamiu pe la mine vrem sa jucam amandoi fifa 13 da cand dam select side nu ma lasa sa duc joistiku in amandoua parti nici tastatura stici cumva cum pot rezolva asta funda+vot

2 răspunsuri:
| Andrey_Savu_1995 a răspuns:

Sigurate ca bagi intai joysticku in pc si apoi intra in fifa..intra in option in joc si cauta la gameplay pe ce vrei sa joci. koyboard+joystic...mie pe fifa 2010 imi facea la fel

| BalanXd_MarianXd_1997 explică (pentru Andrey_Savu_1995):

Nu-mi merge doar imi arata doar tastatura si tasta + mause