| StefyBoy a răspuns:

Pai, grafica lasa de dorit, mie imi place stilul de gameplay de tip ''gangsta'', eu mi-am GTA SA si GTA VC Rage (cu grafici gen GTA IV) dar tu poti sa iti iei simplu ENB Series pentru GTA SA si iti va da un + de textura, si GTA Retextured si astfel iese ceva. Funda?
P.S.: Masinile acelea din ultimele 3 poze trebuie luate de pe internet si instalate cu SA:MI

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| steatorou a răspuns (pentru FlorinakeIulian):

Sterge-te la c*r cu raspunsul tauwinking

| steatorou a răspuns (pentru StefyBoy):

Nu m-ai ajutatwinking

| StefyBoy a răspuns (pentru steatorou):

Okwinking Dar te intreb ceva, esti retard?

| steatorou a răspuns (pentru StefyBoy):

Eu iti spun cu frumosul, tu vorbesti urat. Dai dovada de prostie.

| StefyBoy a răspuns (pentru steatorou):

Nu, intrebat, nu stiu daca da sau nu, dar modurile alea sunt, altceva nu ai ce-i face

| steatorou a răspuns (pentru StefyBoy):

Mersi oricum happy Ai funda

Răspuns utilizator avertizat