| LeonardRe a întrebat:

Salut am jocu dead space 2 si l-am activat cu cod original bun si la actvare scrie 4 din 5 ramas adica cam cat tine aia funda

6 răspunsuri:
| LeonardRe explică:

Bun si cat timp dureaza? 12 luni sau?

| sergyufloryn a răspuns (pentru LeonardRe):

E nelimitat dar daca iti dezinstalezi jocu si il instalezi iar se scade din alea 5 ori

| LeonardRe explică (pentru sergyufloryn):

Da da de ce inainte arata 4 si alti au codu sau ca eu l-am pus prima oara... si scria 4 din 5

| sergyufloryn a răspuns (pentru LeonardRe):

Da u ai luat jocu nou?

| LeonardRe explică (pentru sergyufloryn):

DAaaaa original cu 30 de lei de pe flanco.ro... adica el original tot 2 cd originale cod tototot

| sergyufloryn a răspuns (pentru LeonardRe):

Curios