| BringMeTheHorizon a întrebat:

Salut..am jucat mai demult un joc FPS..de prin 2009+ si eram parca in WWII (oricum intr-un razboi) si erau si zombie..la un moment dat pe la a 2-a-3-a misiune trebuia sa pilotez un avion. Si era ceva cu special kills parca ...ma roade ca nu pot sa-mi aduc aminte cum se cheama...Imi puteti spune numele lui?

2 răspunsuri:
| F1rstBlooD a răspuns:

Call of duty 5 cred...

| BringMeTheHorizon explică (pentru F1rstBlooD):

Nu..era un nume de sine statator..nu din seria cod sau ceva...pur si simplu un joc. fara sequel...