| AalLeExX02 a întrebat:

Am nevoie de ajutor...Nu imi merge sunetul la counter strike 1.6 (e nemodificat fara cfg si alte chestii).Nu se aude chiar nimic doar in counter strike....Am incercat mulde dar tot nu am rezolvat nimic!

6 răspunsuri:
| Systemup a răspuns:

Ai intrat in options>audio? Daca da inseamna ca poate sa fie ceva cu joaca. Poti sa o descarci din alt loc.

| AalLeExX02 explică (pentru Systemup):

Am descarcat peste 10 tipuri de Cs si tot nu am sunet...Am incercat multe combinatii la audio si nimic...

| Systemup a răspuns:

Dar la celelalte ai sunet?

| AalLeExX02 explică (pentru Systemup):

Da la orice altceva..doar la cs nu am sunet

| Systemup a răspuns (pentru AalLeExX02):

Ai Adobe flash player, 3D Unyty?

| AalLeExX02 explică (pentru Systemup):

Am Adobe flash player