| FlyJack a întrebat:

Am o mica problema cu jocul NFSW. Am cautat cerintele de sistem ale jocului, si imi scrie ca DirectX care trebuie utilizat pentru functionarea jocului este DirectX 9.0c(adica DirectX pe care il am eu). Intrand in joc, am obs. ca imi da o eroare in care scrie asa : Critical Error: No DirectX device found. Ce as putea face, am DirectX-ul functional. Nu inteleg. Daca stiti despre ce e vorba, dati-mi va rog un raspuns. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| WhiskeyFaraNume a răspuns:

Ai putea sa il re-instalezi

| Antyss08 a răspuns:

Salut!
Încearcă să cobori&instalezi de aici http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35
Dacă asta te-a ajutat, lasă-mi de știre.

| FlyJack explică (pentru Antyss08):

Nu... tot aceiasi eroare imi apare crying

| Antyss08 a răspuns (pentru FlyJack):

Când ai instalat jocul trebuia să-ți apare instalarea pentru. directx al jocului, ai refuzat?
Du-te la instalarea și caută folder cu directx și instalează pe cel de acolo atunci.