| Alecsandriii a întrebat:

Salut am o problema cu codul BaDBoY, nu imi merge, am incercat aproape toate cs-urile daca stiti unu care permite acest cod suneti-mi si lasati un link de download. MS mlt dau funda raspunsului castigator

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Pune codul in folderul cu cs si va merge ca uns.Dar mai bine nu mai trisa ca atunci cand vei juca fara coduri vei realiza ce slab joci de fapt.

5 răspunsuri:
| CCLeaN a răspuns:

Cred ca trebuie pus in folderul cu cs-u, sau pornit inainte de pornirea cs-ului. Dar iti recomand sa nu folosesti coduri deoarece o sa fi dependente de ele si cand te cheama mai multi prieteni, haide sa face un meci, tu esti varza. FUNDA?

| andrejko111 a răspuns:

Am avut si eu problema asta pana am realizat ca trebuie sa pui codul in folderul cu cs.

| Alecsandriii explică (pentru CCLeaN):

Mersi de sfat

| Alecsandriii explică (pentru andrejko111):

Am facut si treba asta si tot nu a mers

| CCLeaN a răspuns:

Daca nu merge atunci trebuie sa iti iei cs-u 1.6 clasic. FUNDA?