| Laxx a întrebat:

Salut am o problema cu FRAPS, aseara inregistra de la webcam foarte frumos in timp ce ma jucam iar azi dimineata nu mai inregistra straight face cum pot sa inregistrez cu el ca inainte? FUUUUUUUNDAAAA

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Poate nu mai ai spatiu liber in partitia in care se salveaza videoclipurile! Ia verifica.

| Laxx explică (pentru neluL):

Am destul pe acea partitie 45 de gb happy

| Laxx explică (pentru neluL):

Dar am gasit problema. trebuia sa ma duc la volume control, click dreapta si am selectat adjust audio properties si de acolo e simplu, m-am dus la audio si am dat la default la microfon webcamul smug