| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am o problema cu un ID. Cand incerc sa intru pe el,dau login si nu merge,nu da nici o eroare, nu scrie nimic pur si simplu.Si daca incerc sa intru de pe browser pe mail sau pe diferite site-uri de login, merge.
Ce are? happy

2 răspunsuri:
| Stefy_Andrei_1994 a răspuns:

Deoarece poate cu nu ai activat ceva la el dupa adresa de mess sau nu til poate procesa calculatorul.asa mi-a facut si mie imi intra in joc dar cand sa intru pe cont eroare deoarece numi procesa calculatorul graficile.happy

| ƦoyJoиЭsJR a răspuns (pentru Stefy_Andrei_1994):

Si ce ar trebui sa fac sa mearga? raised eyebrows