| Albeert a întrebat:

Am o problema la calculator(Desktop), problema consta in nefunctionarea sunetului(echipamentul este bun).
Inainte imi mergeau jocurile 3D iar acum nici acestea nu mai merg Placa video ATI Radeon HD 2400XT(la Manage are semnul exclamarii)
Iar placa audio Hight Definition Audio Device(tot ATI) si aceasta la fel, are semnul exclamarii la manage.
Va rog frumos ajutati-ma.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra aici: http://www.ma-config.com/en
Dai: "Start the detection"
O sa-ti ceara sa sa instalezi un programel. Dupa ce-l downloadezi il instalezi si dai iarsi "Start the detection"si dupa ce termina intri in "My drivers". Acolo vei gasi tot ce trebuie sa instalezi ulterior si cele mai noi.

| Albeert explică (pentru Salontanul):

Nu le gaseste

| Albeert explică (pentru Salontanul):

Daca poti tu sa ma ajuti, adauga-ma : albert.grancea@yahoo.com