| anonim_4396 a întrebat:

Salut am o problema mi-am instalat numai ce un cs 1.6 v32si a mers totul bine dar cind am dat sal pornesc imi apara urmatoarea greseala""""available memory less than 15mb!-1074507776""""
si nu inteleg din ce motiv
mersy anticipat.

Răspuns Câştigător
| zokhart a răspuns:

Hm. nu stiu ce sa zic, ia-ti alt cs probabil acela a fost atins de un mic virus ai acum a luat-o raznahappy sigur va merge cu alt cs

2 răspunsuri:
| zokhart a răspuns:

Nu ai memorie pe hardul disponibil, instaleaza cs pe alt hard mai gol, sau daca nu ai decat pe acel hard, sterge ceva de pe el, si o sati mearga. FUNDA?

| cila1995 a răspuns (pentru zokhart):

Memorie este inca 130 gb