| AlexMgH a întrebat:

Salut am primit un fel de slay de la un admin si acum cand ma misc mor si va rog sa ma ajutati?... Dau Fundita!
P. S. acelasi lucru se intampla cand trag

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Descarca asta: http://www.gamefront.com/files/21545004/config.cfg

si pune-l in C:\ in folderul cstrike peste cel vechi, daca nici asa nu merge. treaba e mai complicata.

PS:dupa ce il copii sa dai click dreapta si sa bifezi read-only, apoi dai ok.

7 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Se numeste fuckoff, ca sa rezolvi
mergi in folderul cstrike, din C:\ si stergi fisierul config.cfg

| tibicosminPaiN a răspuns:

Da restart la internet, ori reinsteleaza jocul sau windows-ul!

| AlexMgH explică:

Nu merge

| AlexMgH explică (pentru Anonymus314):

Nu merge

| AlexMgH explică (pentru Anonymus314):

Nu-mi apare nimic cu read-only

| AlexMgH explică:

Mah nu-mi apare nici un read-only

| AlexMgH explică (pentru Anonymus314):

Gata a mers