| alex10ro a întrebat:

exista jocul Hero Rising care era in aron stone? Daca exista datim si mie linkul prin mesaj la id-ul alexandrucristianmitoi@yahoo.com. Va rog datim linkul bun. Dau funda la cel mai bun raspuns. PS:fara raspunsuri cu dysney chanel Pss:daca termini joculetele de acolo degeaba

Răspuns Câştigător
| cozmin556 a răspuns:

Exista altfel cum s-ar fi jucat aron stone! dar nu stiu nici eu linkul!

4 răspunsuri:
| Stralis a răspuns:

Nu

| ItzRivenGod a răspuns (pentru cozmin556):

E animatie desteptu lu peste.Suntem in 2012.Ai idee ce jocuri se fac acum? Crezi ca le este greu sa faca o animatie?

| AnonimuszWss a răspuns:

S-ar presupune ca este http://www.herorising.in/. Acest joc este creat special pentru fanii Hero Rising.Jocul in sine, din serial nu exista; el fiind creat in special pentru serial => nu exista in lumea virtuala.
Daca te-am ajutat cu ceva, nu ezita "funda" :)).

| alex10ro explică:

Din pacate anonimusz su KarmaMihai ati raspuns gresit pentru ca mai exista o dovada ca jocul exista. voi va uitati la bafta charlie? E acolo bg s-a jucat odata aron stone deci raspunsul castigator este a lui cozmin556.