| IgniteDarkness a întrebat:

am si eu o intrebare.tin redirecte stiu sa le deschid etc nu am nici o problema[COUNTER-STRIKE 1.6]tin reduri de la XHLDS versiunea free dar am o intrebare.
Am auzit ca consuma 1mb pentru un redirectionat.
Acum nu inteleg ceva...consuma 1 mb ram? Ram-ul ala il pierd permanent sau cum sta treaba happy?
Multumesc!

8 răspunsuri:
| Mangeyoku a răspuns:

Deci,iti consuma 1mb din memorie, acel mb dispare tongue

| IgniteDarkness explică (pentru Mangeyoku):

Deci raman cu 1 mb in minus la ram?laughing for ever?

| Mangeyoku a răspuns (pentru IgniteDarkness):

Da.Asta este.

| Mangeyoku a răspuns (pentru IgniteDarkness):

Daca ti-am fost de folos, poti da funda?

| IgniteDarkness explică (pentru Mangeyoku):

Mai am o intrebare daca imi poti explica iti dau funda...am mai redirectionat dar nu mi-a aparut cu 1 mb in minus happy

| IgniteDarkness explică (pentru Mangeyoku):

Adica ma refer la redurile xhlds

| IgniteDarkness explică (pentru Mangeyoku):

Din cate stiu eu din putina mea experienta 1. xhlds nu consuma ram, 2.ramii sunt default deci nu pot fi adaugati/sau nu pot disparea.
acum am cerut parerea findca nu sunt tocmai expert happy

| Mangeyoku a răspuns (pentru IgniteDarkness):

Nu iti apare, dar el este lipsa.Este la fel ca atunci cand faci servere de metin, il tii, il tii si dupa ceva timp el iti mananca memoria dar nu este vizibil.