| Lucian_Rapid_1992 a întrebat:

Am si eu o mica/mare problema... Nu pot instala yahoo messenger, primesc mereu eroarea " Yahoo Messenger is unable to download files for installation. Please check your firewall settings and retry installation. " Ok ideea este ca am dezactivat firewall-ul, am dat un restart. nimic.

3 răspunsuri:
| Galan_Alexandru_1993 a răspuns:

Trebuie sa iti reinstalezi windos-ul asa mi-s-a intamplat si mie!
FUNDA PLIZz!@!@!

| Lucian_Rapid_1992 explică (pentru Galan_Alexandru_1993):

Am reinstalat windowsul. degeaba happy

| Galan_Alexandru_1993 a răspuns (pentru Lucian_Rapid_1992):

Incearca sa instalezi yahoo din nou dar dupa ce e instalat nu apesi nimic il lasi asa vreo 10minute