| PaunSorinValentin a întrebat:

Am si eu o problema, cand intru in Fifa 14 (pe pc ) nu ma lasa sa intru in Ultimate Team imi scrie asta : Thank You for your interest.You are not eligible to use this online feature.
Dau Funda pentru raspunsul corect big grin

3 răspunsuri:
| AndreiBitea a răspuns:

S-ar putea sa iti trebuiasca un cod sau asa cum am pe telefon seeverele online nu sunt activate sau nu ai internet.Eu am jocat doar de doua ori ultimate team odata pe fifa 13 pe xbox si dupa pe telefon.

| PaunSorinValentin explică (pentru AndreiBitea):

Am un cod, dar unde ar trebui bagat?

| AndreiBitea a răspuns (pentru PaunSorinValentin):

Asta nu stiu o sa vad cand o sa imi iau FIFA 15 pe PC (cand va aparea)