| Alin_Constantin_Dumitrescu_1985 a întrebat:

Am si eu un mouse Rival 300 Hyper Beast si tot am probleme cu sensitivitatea mouse-ului ( mi se strica in fiecare zi fara sa fie apasat butonul ) si stiu ca din aplicatie dar nu stiu care e cea default sau sa ii dau restore, ma poate ajuta cineva.Ms, anticipat.

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Sterge toate setarile care le-ai facut apoi dai SAVE si revine la Default!
Vezi aici acest video poate te ajuta la ceva, desi aici face alte setari...
https://www.youtube.com/watch?v=rE3UAK3UOVA

| Alin_Constantin_Dumitrescu_1985 explică (pentru lpavel):

Ai Facebook cv sa ma ajuti ca am incercat si degeaba asa poate stiii tu mai bine si o sa incerc sa le sterg pe toate

| lpavel a răspuns (pentru Alin_Constantin_Dumitrescu_1985):

Skype : pavel-l.
Daca inca nu ai reusit...

| Alin_Constantin_Dumitrescu_1985 explică (pentru lpavel):

Ma uit acum, dar ce poza ai?

| Alin_Constantin_Dumitrescu_1985 explică (pentru lpavel):

Nu te gasesc da-mi tu add nume : Vicow poza cu reos.

| lpavel a răspuns (pentru Alin_Constantin_Dumitrescu_1985):

Ti-am trimis eu cerere si link dar vad acum ca tu esti Vicow asa ca ignora link-ul! happy