| Costel_Puica_1993 a întrebat:

Salut am un Fujitsu Siemens Esprimo Mobile V5535 si am o problema : nu porneste in ciuda ca incarcatorul e bun(l-am probat la mine la laptop si merge bine) oare care ar fi problema? Stie careva? S-a fi ars oare ceva inauntru? Ca nici macar nu incearca sa porneasca..Va rog am nevoie urgent. Multumesc mult.

2 răspunsuri:
| ShobyWTF a răspuns:

Du-te la un service pentru telefoane poate sa fie softwaru de vina sau mufa de curent incearca sa incarci bateria cu un incarcator universal poate nu merge mufa de alimentare Funda?

| Costel_Puica_1993 explică (pentru ShobyWTF):

Mersii mult, dar ma gandeam la ceva care pot sa fac eu daca e posibil. Multumesc oricum. Incarcatorul e bun ceva din laptop acolo de nu primeste curent va fi, nu stiu...